محل تبلیغات شما

خطیب نماز جمعه تویسرکان ، حجت الاسلام موحدی در خطبه های این هفته از نماز جمعه ، بعد از توصیه به تقوا و با اشاره به ایام دهه فجر گفت : حضرت آقا می فرمایند : در بیانیه گام دوم آمادگی برای ظهور خورشید ولایت عظما آرمان بزرگ انقلاب است و جوانان عزیز در این عرصه باید تلاش کنند . » انقلاب ما به قول آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله حسن زاده آملی ، ظهور صغرای حضرت حجت است . و این جمهوری اسلامی پیشینه کهن دارد و ریشه در روایات ما دارد . .

وی با اشاره به کتاب آسمانی ، زندگی آیت الله شاه آبادی گفت : حضرت امام راحل می فرمایند آیت الله شاه آبادی مسیر حرکت را برای من بیان کردند و فرمودند تو انقلاب خواهی کرد و پیروز هم خواهی شد . خانم شهید اندرزگو می گوید : ایشان می گوید : من می دانم که این انقلاب پیروز می شود و امام به ایران برمی گردد . بعد می فرماید امام به ظهور امام زمان نمی رسد اما بعد او یک سید نورانی زمام امور را به دست می گیرد به نام سید علی . خانمشان می گوید عرض کرد پس خودتان هستید چون نام شما هم سید علی است ؟ شهید اندرزگو می گوید نه من قبل از این که امام بیاید شهید می شوم او یک فرد دیگری است . » یاران حضرت امام و خود حضرت امام نتیجه را می دانستند و محکم قدم برمی داشت . .

وی گفت : سید احمد نجفی می گوید : بعضی از مسائلی که برای حضرت امام می خواست رخ دهد آیت الله قوچانی خبر آنها را می داد . عرض کردیم که شما از کجا می دانید ؟ جواب دادند : آقای سید علی قاضی ، استاد آیت الله بهجت ، تمام این موارد را ، ایشان برای ما بیان کرده است . » . در کتاب کیمای محبت ، شرح حال رجب علی خیاط ، فرزندشان می گوید سال 1330 انقلاب ملی شدن صنعت نفت پدرشان فرمود آیت الله کاشانی موفق نمی شود اما سیدی هست که می آید و موفق خواهد شد و انقلاب خواهد کرد . این ها چند مورد از معاصرینی است که پیروزی انقلاب را نوید داده اند .

وی گفت : در روایات اهل بیت هم مژده این پیروزی داده شده است . امام باقر علیه السلام می فرماید : قومی از مشرق زمین اند که قیام می کنند و حکومت را به غیر نمی دهند مگر به صاحب شما امام زمان . کشتگانشان شهید اند و آرزو می کند که ای کاش باشد و زمینه ساز ظهور حضرت باشد . پیامبر اکرم می فرماید : مردانی از مشرق زمین ظهور می کنند و زمینه ظهور حضرت را فراهم می کنند و یا می فرماید : قومی از جانب راست عرش می بینم که بر منبر هایی از نور اند و سیما هایشان نورانی است و لباس های پاکیزه دارند و سیما های آنها دیدگان غیر خودی را می ترسانند این ها قومی هستند که عشق می ورزند به روح الله . روح الله خمینی همان است که پیامبر می فرمایند . یا علی این ها شیعیان واقعی تو اند و تو امام این ها هستی .

وی افزود : امام راحل می فرماید : مسئولان ما باید بدانند که انقلاب ما محدود به ایران نیست . انقلاب مردم ایران نقطه شروع جهان بزرگ اسلام به پرچم داری حضرت حجت ارواحنا فدا است . می فرماید ما با ستمکاران کنار نخواهیم آمد من به پیروزی خودمان اطمینان دارم من جداً اعلام می کنم که ما می توانیم در برابر آمریکا بایستیم آمریکا کاری نمی تواند بکند ما دندان های آمریکا را در دهانش خورد می کنیم . در ادامه می فرماید ما هیچ خوفی از ابر قدرت ها نداریم

وی گفت : دهه فجر بی بدیل و بی نظیر است . چون ملت ما به رهبری حضرت امام به میدان آمدند و از گلوله نترسیدند و نظام دینی مردم سالاری را به وجود آوردند . و حضرت آقا فرمودند راهپیمانی شما عزیزان حال و هوای دیگری دارد و با اربعین سردار آسمانی همراه شد و رمز راهپیمایی امسال ما لبیک یا سردار است . و خون ایشان شکست بزرگی شد برای آمریکا . . همان طور که حضرت آقا فرمودند ایرانیان سر فراز و دولتمردان و همه به میدان خواهند آمد و دفاع شان را از اسلام و ولایت و نظام به نمایش خواهند گذاشت بنابراین بیست و دو بهمن امسال با یاد سردارا از هر سال پرشور تر و دشمن کوب تر خواهد بود .

مراسم سالروز رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در مسجد جامع تویسرکان

خلاصه خطبه های نماز جمعه تویسرکان توسط حجت الاسلام موحدی 98/08/03

دلایل اهمیت اربعین درفرهنگ اسلامی

امام ,حضرت ,، ,انقلاب ,الله ,آیت ,می فرماید ,آیت الله ,می گوید ,حضرت امام ,این ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

".... گمنام اما پرنام" rambklintesvoort titodismou آموزش همه چی بلاگ تنها time مرکز اطلاعات تخصصی حسابداری و حسابرسی gaodejura Katrina's page desppropookdia